پیش بینی

درباره ما

imgurl.ir بهترين وسيله براي اشتراک گزاري عکسهاي شماست. آيا تا کنون قصد به اشتراک گذاري عکسهايتان را با دوستانتان داشته ايد و ساختن حساب کاربري در سايتهاي آپلود عکس برايتان آزار دهنده بوده و مدام ميبايست به ايميلتان سر بزنيد؟ با اين وبسايت شما ميتوانيد به راحتي عکس خود را از روي کامپيوترتان آپلود نمائيد و آنرا با هرکس در هر مکاني به اشتراک بگزاريد. عکسهاي شما در imgurl.ir براي هميشه باقي ميماند. در واقع ما درحال حاضر ميزبان 1,292 عکس هستيم.

بعد از آپلود عکسها، وبسايت برايتان لينکي از عکس شما توليد ميکند. شما ميتوانيد با copy و paste کردن آن در هر جايي همچون محيط هاي چت و انجمنهاي گفتگو از آن استفاده نمائيد. imgurl.ir کدهاي bb مورد نياز شما نظير ([img] [/img]) را به تور خودکار توليد ميکند. تمام چيزي که نياز داريد فقط copy و paste است و عکس شما فورا به نمايش در مي آيد.

همه چيز مهياست. براي رفع هرگونه ابهام، پاسخ به سوالات و يا اظهار نظر و ارتباط با ما ميتوانيد با آدرس پست الکترونيک ما مکاتبه نمائيد و يا از تماس با ما استفاده کنيد.


عکس و فایل,آپلود,آپ لود, آپلود عكس,آپلودعکس,آپلود فایل,عکس رایگان,آپلود رایگان,سایت آپلود عکس,عكس,رايگان,سايت آپلود عکس,سایت برای آپلود,عکس,سایتی برای آپلود عکس,سایت,آپلودعکس,آپلود مجانی,آپلود رایگان,عکس,آپلود عکس رایگان,اپلود,سنتر,آپلود تصویر,آپلود مجانی,عکس,آپلود با لینک مستقیم,سایت رایگان,آپلود,آپلود مجانی فایل,آپلود عکس بلاگفا,آپلود فایل لینک,مستقیم,آپلود کردن عکس,آپلود سنتر,عکس,بهترین سایت اپلود,سایتهای آپلود,عکس,سایت آپلود عکس رایگان,سایت آپلود رایگان,عکس,آبلود عكس,بهترین سایت برای,آپلود,آپلود دائمی عکس,آپلود سریع,عکس,بهترین سایت آپلود عکس,آپلود مستقیم,عکس,کد آپلود عکس,آپلود عکس 98,بزرگترین سایت,آپلود,سایت آپلود فایل با لینک,مستقیم,مرکز آپلود عکس,سرور آپلود عکس